איך להרוויח יותר בתור בונת ציפורניים?

הנה כמה רעיונות שאת יכולה ליישם כבר עכשיו!

1. הוספת מוצרים למכירה

אחת הדרכים הכי קלות ומהירות להגדלת ההכנסה היא הוספה של מוצרים נלווים ומשלימים למכירה. זה יעזור ללקוחות וגם נרוויח מזה יותר.

לדוגמא: קרם ידיים וגוף, שמן לקוטיקולה וכל מה שקשור לטיפוח והזנה של העור.
אופציות נוספות למי שעושה דברים יותר טיפוליים: טיפות לטיפול בפטרת או חודרנית, מחזק ציפורניים וכו’.

2. הגדלת מגוון הטיפולים בעסק

רוב הלקוחות מחפשות לעשות הכל במקום אחד, ולכן כל השתלמות שאת עוברת משדרגת ומגדילה את מגוון השירותים שאת מציעה ללקוחה – ואת הרווח שלך!
את יכולה להוסיף טיפולי פדיקור, עיצוב גבות, הרמת ריסים, שעווה, ועוד..

נניח את מוסיפה רק ל-5 מהלקוחות שלך טיפול פשוט של הסרת שפם (עבודה של כמה דקות), זה עוד 30-40 ש”ח פר לקוחה, מה שמוסיף לך עוד 150-200 ש”ח למשכורת בכל חודש.

3. הוספת עובדים והגדלת הצוות

אם היומן שלך כבר מלא ואין לך אפשרות להוסיף עוד טיפולים בעצמך, ה-Scaling Up הבא של העסק יכול להיות הוספת עובדת ועמדה נוספת בסטודיו.
יש כמה דרכים לעשות את זה:
♡ מישהי שמשלמת לך שכירות על המקום,
ובכך היא נשארת עצמאית
♡ להתחלק באחוזים (כמו 60%-40%, מכיוון
שאת מספקת את המקום והלקוחות)
♡ העסקת עובדת שכירה ותשלום משכורת

4. קישוטי ציפורניים

הדרך הכי פשוטה שיכולה להכניס לך עוד אלפי שקלים בחודש היא ללמוד קישוטי ציפורניים. הרבה לקוחות מחפשות לעשות קישוטים מיוחדים ומוכנות לשלם על זה, ואין הרבה בונות שיכולות לספק את הסחורה.

לקוחות עושות בממוצע 4 ציפורניים עם קישוטים, שזה לפחות תוספת של 40 ש”ח פר לקוחה. אם נניח יש לך 30 לקוחות, תוכלי להוסיף לעצמך עוד 1,200 ש”ח למשכורת בכל חודש, שזה מטורף!

ללמוד קישוטי ציפורניים זה קל מתמיד..

אני מזמינה אותך ללמוד קישוטי ציפורניים שהלקוחות אוהבות, צעד אחר צעד, כאן באקדמיה הדיגיטלית של סטודיו צ’רי ולהגדיל את המשכורת שלך כבר עכשיו!

עוד פוסטים מעניינים 👇🏻

איך למשוך לקוחות לעסק שלך?

בשיעור הזה אלמד אותך איך לפרסם בעזרת פרסום אורגני וממומן, טכניקות ליצירת מפגש ראשון עם לקוחה, איך לשמר לקוחות קיימות, איך תמנפי הוכחה חברתית, איך ליצור הנעה לפעולה, איך תגדילי את החשיפה שלך ללקוחות חדשות, ועוד הרבה הרבה יותר!

קראי עוד »